Колектив Сумської філії  Харківського національного університету внутрішніх справ  є активним учасником Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка традиційно проводиться щороку. Це вже 16-та акція Всеукраїнського благодійного фонду, гасло якої – «Здорові немовлята». Метою цьогорічної акції є збір коштів для придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Волонтери студентсько-курсантського парламенту Сумської філії ХНУВС наголошують, що підтримка та допомога надзвичайно важливі у проведенні цього національного благодійного проекту, тому щодня вони організовують  серед здобувачів тематичні заходи.  Студенти першого курсу за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» перед літніми канікулами  влаштували марафон «Допомагати – легко».

Сумська філія ХНУВС