Завідувач кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ (гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність») Ірина Панова взяла участь у п’ятиденному онлайн-тренінгу з питань гендерної рівності в роботі поліції від Турецької національної академії поліції, проведеного англійською мовою.

Тренінг включав наступні тематичні блоки: роль статі в громадсько-політичному житті; домашнє насильство та стать; тероризм, радикалізація та стать; стать та безпека; феміністичний підхід, секс і стать, стать; міжнародне право з профілактики насильства проти жінок (VAW); гендерний підхід до боротьби з тероризмом у діяльності поліції та інші.

За результатами успішно пройденого тренінгу Ірина Панова отримала сертифікат учасниці.

Набуті знання будуть використані для популяризації культури гендерної рівності в правоохоронній діяльності та попередженні виникнення дискримінації на усіх її рівнях.