Першокурсники факультету № 3 та секції спеціальної фізичної підготовки разом із керівництвом та працівниками факультету повернулися з походу. Цікавий і насичений маршрут, яким вони пройшли більше 15 км, пролягав від м. Чугуєва до Суворовського джерела.

Юнакам і дівчатам запам'ятаються неймовірні краєвиди, живописні, вражаючі своєю красою ліси та луги Слобожанщини, пригоди під час переправи через річку, вечори біля вогнища, дружні бесіди. Цей захід згуртував курсантів, вони не тільки весело й активно провели час, але й випробували свої сили на витримку, вміння орієнтуватись у лісі, відчули підтримку один до одного, взаємодопомогу в непередбачених ситуаціях, спортивних змаганнях.

Після незабутнього походу молодь повернулася до Харкова, сповнена нових вражень, позитивних емоцій, із запасом практичних навичок та бажанням опановувати нові маршрути.