Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 Софія Переверзєва пройшла курс «Все про лідерство» від Київського молодіжного центру. Софія дізналася,  які внутрішні якості має поєднувати  у собі справжній лідер.

У ході занять було розглянуто, що таке емоційне, мотиваційне лідерство, які його ризики, як сформувати цілі на майбутнє, підвищити рівень соціальної  відповідальності та активності.

Цей курс допоміг розвинути важливі навички, які у майбутньому допоможуть гідно представляти себе та свої інтереси. Учасники навчилися правильно координувати та націлювати на результат не лише свою роботу, але й суспільство. Такі навички завжди будуть актуальні у професії поліцейського, адже правоохоронець – це приклад витримки та справжнього лідера.