Звання випускника факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ – це те, що об’єднує вже понад шість тисяч колишніх курсантів різних років, а зараз – успішних професіоналів у правоохоронній сфері.

Улітку в університеті традиційно відбуваються зустрічі випускників. Так, 19, 25 та 26 червня 2021 року зустрілися випускники факультету № 1 (слідства), які закінчили навчальний заклад 25, 20 та 15 років тому. Вони поспілкувалися з керівництвом навчального закладу – ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, першим ректором вишу Олександром Бандуркою, проректором Анатолієм Клочком, деканом факультету № 1 полковником поліції Олександром Музичуком.

Під час урочистих заходів перед гостями університету виступили курсантські підрозділи карабінерів і барабанщиць. Випускники оглянути університет, відвідали нові навчальні аудиторії, гуртожитки, навчально-тренувальні полігони, мультимедійний тир, музей, багатофункціональний спортивний комплекс «Динамо-Арена». Вони були приємно вражені розвинутою інфраструктурою університету, сучасною матеріально-технічною базою вишу, різноманіттям скверів, ландшафтних композицій, клумб на його території.

Випускники згадали незабутні моменти навчання та служби, поспілкувалися зі своїми викладачами, ще раз переконалися, що життя йде уперед і університет змінюється на краще. Вони побажали працівникам, курсантам і студентам – наслідувати та примножувати кращі традиції Харківського національного університету внутрішніх справ.