Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 Дар'я Фартушна  взяла участь у міжнародному конкурсі The Planet Awards. У своїй роботі, підготовленій англійською мовою, курсантка зазначила, що проблеми екології здавна бентежать весь світ. Особливої уваги заслуговує ситуація, яка склалася нещодавно - карантин навесні 2019 року. Це був стан шоку, адже підприємства, які працювали роками, зупинились, а люди були вимушені сидіти вдома. Проте, така ситуація позитивно позначилася на екології, світ почав дихати новими "легенями сучасності". Яскравим прикладом цього є унікальне явище: канали Венеції очистилися так, що до них повернулися дельфіни. Саме тому, курсантка пише, що вважає своїм обов'язком розповісти про екологічний стан під час карантинного періоду, беручи участь у цьому конкурсі.