Випускники 2001 року факультету № 1 зустрілися у стінах рідної Альма Матер – Харківському національному університеті внутрішніх справ 20 років потому. Приємно знову побачити одне одного, згадати незабутні моменти навчання та безтурботні роки молодості, поспілкуватися зі своїми викладачами, знову побачити аудиторії, де проходило навчання, а також переконатися, що життя йде уперед, і університет змінюється на краще.

Випускників привітали ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректор Анатолій Клочко. Як зазначив ректор, 20 років, що минули після закінчення вишу, – великий проміжок часу. Багато чого сталося, по-різному склалися кар’єра та життя, але назавжди усіх об’єднує звання випускника Харківського національного університету внутрішніх справ. Він побажав усім міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень і ніколи не забувати рідний університет, своїх викладачів і наставників. Випускники оглянули навчальні аудиторії, навчально-тренувальні комплекси, спортивну базу, пройшлися територією вишу, яка невпізнано змінилася й стала надзвичайно красивою.