Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ поповнилася монографією кандидата юридичних наук, представника Київського національного університету імені Тараса Шевченка А. Г. Соломахи «Поліцейське право у науковій спадщині М. М. Цитовича». Це одне із перших у вітчизняному правознавстві комплексне дослідження становлення, розвитку і трансформації поліцейського права в адміністративне право. «Відроджуючи ім’я Миколи Мартиніановича Цитовича, як поліцеїста, досліджуючи його наукову спадщину, ми відроджуємо цілу галузь знань – поліцейське право, яке формувалось зусиллями західноєвропейських учених, органічною частиною яких були надбання професорів Університету Святого Володимира», – наголошує автор монографії.