Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти першого курсу факультету № 1 Поліна Суслова, Олександр Катренко, Антон Удовіков та Антон Алексєєв, які є членами Центру соціальних проєктів, разом із учасницею осередку Школи наукового лідерства у Кадетському корпусі Софією Сімейкіною, взяли участь у ярмарку, присвяченому відкриттю міського дитячого спортивно-виховного майданчика на вул. Літаковій у Харкові. Захід відбувся у рамках співпраці з КЗ «Центр поводження з тваринами».

Курсанти спробували себе у ролі волонтерів та отримали досвід спілкування з дітьми, який зможуть використовувати у майбутньому. Під час заходу курсанти провели для мешканців міста тренінги та майстер-класи, присвячені безпечному поводженню з тваринами та правильному догляду за ними.