Перший день навчання сьогодні розпочався для майбутніх поліцейських міст Сєвєродонецька та Лисичанська. Зі слухачами курсів первинної підготовки патрульної поліції зустрівся ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Валерій Сокуренко.

Валерій Васильович зазначив, що програма занять дуже насичена, слухачам необхідно бути сумлінними і наполегливими, щоб набути теоретичних знань та практичних навичок, які вони використовуватимуть у своїй роботі, а головне – бути патріотами своєї держави. В університеті створено всі умови, щоб слухачі курсів стали справжніми професіоналами у майбутньому.

Слід зазначити, що нинішній набір кандидатів до нової патрульної поліції складає 158 осіб. Усім, хто виявив бажання проживати за місцем проходження навчання, надано гуртожиток.