День свого 18-річчя курсантка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університет внутрішніх справ Єлизавета Шевцова відзначила по-особливому. Вона стала донором, разом зі своїми друзями взявши участь в обласному проєкті «Голос крові: ми – українці!», який був присвячений Всесвітньому дню донора й проводився в молодіжному центрі «Романтика».

Донорів, друзів донорського центру привітав заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко та подякував їм за врятовані людські життя.

Єлизавета Шевцова зазначила, що для неї донорство – це не просто заклики з популяризації  донорського руху, а переконливий приклад того, як надати дієву допомогу людям, які потрапили в біду. Саме тому Єлизавета долучилася до донації. Колектив Сумської філії пишається своїми курсантами й студентами, які не залишаються осторонь й готові надавати допомогу тим, хто її потребує.

Сумська філія ХНУВС