Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець провів зустріч з курсантами випускного курсу факультету № 1. Вже за місяць вони відбудуть за місцем призначення служби до територіальних підрозділів Національної поліції України в областях. Звертаючись до майбутніх випускників, Дмитро Швець зазначив, що державі потрібні кваліфіковані кадри, які мають відповідати сучасним вимогам та на високому рівні виконувати свої професійні обов’язки. Треба постійно вчитися, набувати нових знань, щоб мати успішне майбутнє. «Попереду  – чудові перспективи, але все залежить від вас, від того, як ви скористаєтеся цими можливостями. Завжди будемо раді знову бачити вас в університеті. Вступайте до магістратури, ад’юнктури, підвищуйте свій професійний рівень!», – зазначив Дмитро Швець. У зустрічі  взяли участь декан факультету Олександр Музичук, працівники кадрового відділу, служби психологічного забезпечення, курсові офіцери та ін.