У Харківському національному університеті внутрішніх справ в режимі онлайн розпочала роботу ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан забезпечення трудових прав і прав у сфері соціального забезпечення та перспективи його поліпшення». У заході взяли участь перший проректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець, проректор доктор юридичних наук, доцент Сергій Бортник, науковці провідних вишів. Серед них – представники Київського національного університету  імені Тараса Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного  університету імені Івана Франка, Харківського національного педагогічного  університету імені Г.С. Сковороди, Національного університету цивільного захисту України та ін. Від імені ректора університету члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Валерія Сокуренка учасників заходу привітав Дмитро Швець, побажав наснаги й творчого підходу в обговоренні актуальних питань.

Під час конференції обговорюватимуться питання взаємозв’язку трудового права з іншими галузями права, співвідношення державних соціальних і локальних гарантій у сфері оплати праці, нові тенденції розвитку трудового права в цифрову епоху, роль процедурних правовідносин у реалізації прав у сфері соціального забезпечення, термінологічне визначення міжнародних стандартів у сфері соціально-трудових відносин та багато інших. Усі доповіді опубліковані у збірнику тез конференції.