Заступник декана факультету № 6 Сергій Загородній вручив сертифікати студентам факультету за відзнаки у навчальній та науковій діяльності. Сертифікат учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; Кримінально-виконавче право» у 2020/2021 навчальному році та Матеріали ІV Міжнародного молодіжного наукового юридичного форуму вручено студентці 3 курсу Катерині Лабунець, спеціальність «Правоохоронна діяльність». Сертифікат учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія» у 2020/2021 навчальному році вручено студенту 1 курсу Микиті Оніпку, спеціальність «Правоохоронна діяльність». Сертифікат учасника вебінарів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні  з реформування сектору цивільної безпеки України вручено студентці 1 курсу Анні Кабацькій, спеціальність «Правоохоронна діяльність».