На запрошення керівництва Харківського автотранспортного технікуму ім. С. Орджонікідзе доцентом кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександром Радченком прочитано оглядову лекцію для викладацького складу на тему: «Конституційна реформа в Україні на сучасному етапі».

Основну увагу лектор приділив питанням удосконалення місцевого самоврядування в Україні у рамках оголошеного керівництвом держави курсу на децентралізацію публічної влади, зокрема, розширення кола та змісту повноважень органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Також було висвітлено ключові положення реформи правоохоронних органів і судової системи як невід'ємної складової  сучасного конституційного процесу в Україні.

Наприкінці зустрічі Олександр Радченко відповів на численні запитання присутніх.