Працівники навчально-методичного відділу спільно з відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи провели ознайомчу екскурсію для ліцеїстів 10 класу «Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою “Рятувальник”».

Під час екскурсії ліцеїсти оглянули навчально-тренувальні полігони – відділ поліції, криміналістичний полігон, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, мультимедійні та стрілецькі тири, ознайомилися з експонатами університетського музею, побували на стадіоні «Динамо-Арена». У приймальній комісії вихованці ліцею ознайомилися з правилами прийому на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ.

З майбутніми абітурієнтами поспілкувався проректор університету Анатолій Клочко, який розповів про університет та запросив хлопців і дівчат, після закінчення ліцею, вступати до харківського поліцейського вишу.