Студенти Харківського національного університету внутрішніх справ разом із викладачами кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 кандидатами юридичних наук доцентами Дар’єю Коробцовою, Євгенією Ананьєвою, Іриною Кирєєвою, Артемом Добровінським взяли участь в онлайн-тренінгу «Парламентська громадянська просвіта».

Під час лекції розповіли про структуру та функції Верховної Ради, особливості роботи депутатського корпусу та повноваження народних депутатів, про принципи демократії та засади парламентаризму, про діяльність Освітнього центру Верховної Ради в регіонах та сприяння популяризації громадянської парламентської освіти тощо. Були запропоновані інноваційні засоби донесення знань та методи організації парламентської громадянської просвіти в округах.

Мета тренінгу – підвищення рівня обізнаності студентів щодо структури та функцій Верховної Ради України, сприяння формуванню громадянських компетентностей у молоді.

Лекторами тренінгу виступили народні депутати України.