Працівники, курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю 053 Психологія (Психолог ювенальної превенції), ад’юнкти та аспіранти взяли участь у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що проходили у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Разом із викладачами кафедри педагогіки та психології вони стали учасниками урочистого відкриття та встановлення рекорду України як наймасовішого заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Представники університету у межах взаємодії з підрозділами ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області забезпечували порядок під час свята, супроводжували парад дитячих колективів, спілкувалися з дітьми та проводили конкурси.