У Міжнародний день захисту дітей волонтери студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення Ганною Мітітєл відвідали комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини».

Разом із чудовим настроєм волонтери привезли з собою багато корисних речей, необхідних щодня  маленьким мешканцям будинку дитини. Діти радо вітали гостей, танцювали, читали вірші й співали. Виступ маленьких артистів був надзвичайно зворушливим. Після святкової програми студенти й курсанти поспілкувалися з дітьми, влаштували для них ігри й відвідали маленьку Яночку – так назвали підкинуту дівчинку, якою опікуються волонтери філії з січня місяця, та на згадку зробили чудові світлини.

Сумська філія ХНУВС