Для посилення якості освітніх програм та розширення баз навчальної (виробничої) практики на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. У заході взяли участь деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець і директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Відбудуємо Україну майбутнього» Вячеслав Василько.

Під час зустрічі було обговорено особливості навчального плану спеціальності, внесено низку конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми. Укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами між ХНУВС та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Відбудуємо Україну майбутнього».