До уваги стейкхолдерів – здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців! Спільна робоча група Харківського національного університету внутрішніх справ для внесення змін виносить на публічне обговорення освітньо-професійну програму (ОПП) за другим (магістерським) та першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців в галузі знань 26 «Цивільна безпека» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення проєкту ОПП та просимо надсилати пропозиції на електронну адресу кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 – kaf-pdtpa.edu.ua, або безпосередньо гарантам освітньо-професійних програм:

• освітньо-професійна програма за другим (магістерським) рівнем вищої освіти – Безпалова Ольга Ігорівна - [email protected];
  • освітньо-професійна програма за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти – Панова Оксана Олександрівна – [email protected].

Чекаємо на ваші пропозиції!

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти Правоохоронна діяльність (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement (Law Enforcement)

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Правоохоронна діяльність (поліцейські) Law Enforcement (Police Officer)