Онлайн-засідання наукового гуртка, присвячене підготовці гуртківців до участі у науково-практичній конференції ХНУВС «Особистість, суспільство, війна», пройшло під керівництвом доцентки кафедри Олени Шахової. У заході взяли участь студенти, слухачі магістратури і викладачі кафедри соціології та психології факультету № 6.

Учасники засідання прослухали і обговорили наукові доповіді студентів та студенток: Святослав Прокодянчик виступив на тему «Математична підготовка майбутніх практичних психологів», Руслана Мілько – «Формування менеджерської компетентності здобувачів вищої освіти у процесі студентського самоврядування», Аліни Охріменко – «Психологічні умови подолання стресу серед студентської молоді».

Доповіді викликали жвавий інтерес та активне обговорення. Гуртківці ділилися власним досвідом і переживаннями, доповідачі отримали конструктивні зауваження та рекомендації від викладачів кафедри.