Чергове oнлайн-засідання було присвячене питанням науково-дослідницької роботи студентів. Керівник гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов звернув увагу гуртківців на дотримання принципів академічної доброчесності, разом вони розглянули напрями науково-дослідницьких пошуків.

Завідувач кафедри Юрій Гнусов, який долучився до заходу, поінформував про особливості та успішність навчання студентів у межах проєкту Wildau-Kharkiv IT Bridge (WKITB) програми DAAD «Digital Ukraine: Ensuring Academic Success in Crisis (2024)». Цей проєкт вже третій рік поспіль підтримує українських викладачів і студентів, які навчаються за напрямом IT.

Окрім цього, було обговорено поточні питання роботи наукового гуртка та активізації наукової діяльності його членів за відповідними напрямами наукових досліджень.