Кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з кафедрою українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки і кафедрою ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Державного біотехнологічного університету було проведено ХVІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Україна ХХ-ХХІ ст. у контексті світової історії». До складу організаційного комітету ввійшли завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч освіти України Володимир Греченко та доцентка цієї кафедри, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко.

Тематика конференції розкрила питання світових війн і військових конфліктів ХХ-ХХІ століть; місця України у світовому культурно-інформаційному просторі; мовного й соціального аспектів національної ідентичності.

Активними учасниками заходу були викладачі та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ. Свої наукові розвідки під керівництвом доцентки Наталії Кобилко презентували Вероніка Гуменюк «Українська мова як модний тренд», Валерія Клиницька «Українські митці сучасності», Софія Пасічник «Символіка сучасних українських пісень», Олександр Сарайли «Зросійщення українського суспільства: мовний аспект», Єлизавета Стадник «Художній світ Олега Шупляка», Ірина Торіна «Знищення української мови: від Валуєвського циркуляра до лінгвоциду ХХІ століття». Виступи доповідачів супроводжувалися жвавим обговоренням, що свідчить про важливість теми заходу. За підсумками роботи конференції опубліковано збірник матеріалів.