Представники Харківського національного університету внутрішніх справ України взяли участь у всеармійському конкурсі «Кращий винахід року», організованого Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Засоби радіоелектронної боротьби» відзначено патент на корисну модель «Спосіб екранування кабелів радіоелектронної апаратури для здійснення їх гарантованого захисту від впливу потужного електромагнітного випромінювання ультракороткої тривалості». До колективу авторів увійшли: завідувач кафедри протидії кіберзлочинності, кандидат юридичних наук, професор Олександр Манжай, професор цієї ж кафедри, кандидат технічних наук, доцент Віталій Носов, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4, кандидат наук з державного управління, доцент Юрій Онищенко, завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій, кандидат технічних наук, доцент Юрій Гнусов, доцент цієї ж кафедри, кандидат технічних наук, доцент Юрій Горелов, доцент кафедри протидії кіберзлочинності, кандидат технічних наук, доцент Віталій Світличний та викладач цієї ж кафедри Сергій Калякін.

Мета конкурсу – виявлення перспективних розробок та підвищення ефективності популяризації винахідницької роботи серед військовослужбовців і працівників Міністерства оборони України, Збройних Сил України та інших організацій усіх форм власності. У конкурсі розглядалися винаходи та корисні моделі, на які отримані патенти України.