Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2023 р. № 782-р курсанту 3 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ капралу поліції Андрію Синжеряну призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України.

Андрій Синжерян є автором наукової роботи, відзначеної Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ, десяти тез доповідей на науково-практичних конференціях. Курсанта нагороджено дипломом ІІ ступеня від Міністерства внутрішніх справ України у номінації «Інформаційні технології, інформаційна безпека та кібербезпека». Стипендіат бере участь у декількох проєктах Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України, є активним учасником волонтерського руху.

Вітаємо Андрія з високою відзнакою та бажаємо нових успіхів і досягнень.