Напередодні Дня прикордонника на всіх локаціях ХНУВС відбулася зустріч з учасником бойових дій на Сході України з 2014 року, заступником начальника кафедри прикордонної безпеки Національної академії Державної прикордонної служби України, доктором наук із державного управління, доцентом, полковником Геннадієм Магасем.

Він розповів курсантам про досвід несення служби з охорони державного кордону в різних умовах, труднощі, з якими стикалися прикордонники, та провокаційні дії ворога на державному кордоні України, спрямовані на підрив стійкості морального духу бійців.

Кожен із присутніх пройнявся мужністю та відвагою до всіх, хто захищав і продовжує захищати нашу державу, надаючи нам можливість навчатися та жити.

Зустріч була організована відділом соціально-гуманітарної роботи спільно з курсантсько-студентським Парламентом.