Запрошуємо здобувачів вищої освіти ХНУВС взяти участь у конкурсі есе англійською мовою «European instruments for Human Rights Protection» (Європейські механізми захисту прав людини) до Дня Європи в Україні, який організований відділом міжнародного співробітництва та кафедрою іноземних мов факультету № 4 за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 12.00 год. 06.05.2023 року на електронну адресу відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected]) есе англійською мовою: обсяг – до 2 сторінок формату А4; поля всі 2 см, шрифт – Times New Roman 14 для всіх елементів; міжрядковий інтервал – 1,5; переноси не використовуються; абзацний відступ для тексту роботи – 1 см).

Переможці конкурсу есе будуть оголошені 09.05.2024 року та отримають пам’ятні сувеніри від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.