Завідувачка кафедри правого забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, професорка Ольга Гетманець взяла участь у тренінгу «Вивчення європейського досвіду впровадження систем управління якістю освітніх послуг», що відбувся у межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Модуль «European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services» на базі Львівської політехніки. Під час заходу були розглянуті питання, пов’язані з різними аспектами запровадження в Україні сучасних стандартів управління якістю в окремих сферах надання освітніх послуг, зокрема в медичній освіти, суспільствознавстві, менеджменті тощо. За результатами тренінгу була проведена атестація учасників і Ольга Гетманець отримала сертифікат про успішне опанування його матеріалів.