Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін кандидатка філософських наук Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко та курсант 2 курсу Андрій Левченко взяли участь у роботі науково-практичного онлайн-семінару «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» в межах ХV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Тематика семінару обʼєднала науковців Національної академії педагогічних наук України, викладачів закладів вищої освіти, представників департаментів та управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти, адміністрації освітніх закладів, психологів, соціальних педагогів, аспірантів і здобувачів освіти. Учасники обговорили такі питань: «Які лідери творять країну»; «Етичні виклики лідерству в умовах воєнного стану»; «Лідерство і травмівний досвід особистості»; «Лідерські якості інтелектуально обдарованої особистості»; «Виховання лідерських якостей» тощо.

Під час семінару спікери підкреслили, що лідерство є однією з найважливіших рис як самої людини, так і для функціонування суспільства в цілому, адже завдяки цьому будь-яка справа, що керується сильною особистістю, стає конкурентоспроможною, а також створюється міцна команда однодумців для досягнення довгострокових цілей.