Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі «Європейські ринки наркотиків: героїн та інші опіоїди» (European Drug Markets: Heroin and other opioids), який відбувся на освітній платформі LEEd CEPOL.

Під час вебінару обговорювалися тенденції у виробництві та поширенні опіоїдів у різних регіонах Європи, нові методи контролю та моніторингу наркоторгівлі, а також взаємозв'язок між наркотиками та іншими видами злочинності.

Участь у вебінарах на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL сприяє удосконаленню професійних знань науково-педагогічного складу університету, дозволяє обмінюватися досвідом із представниками правоохоронних органів країн-членів Європейського Союзу та удосконалювати знання англійської мови професійного спрямування. За результатами участі у вебінарі учасники отримали сертифікати.