За сприяння доктора юридичних наук, професора кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, Володимира Кройтора командою проєкту ЄС «Продовження підтримки комплексної реформи державного управління (EU4PAR) до наукової бібліотеки ХНУВС передано 15 примірників Науково-практичного коментаря до Закону України «Про адміністративну процедуру».

Науково-практичний коментар до Закону України «Про адміністративну процедуру» / авт. колектив: О. Ф. Андрійко, В. М. Бевзенко, О. Т. Гуржій та ін.; за заг. ред. В. П. Тимощука. – Київ, 2023. – 562 с.

Закон набрав чинності 15 грудня 2023 року. У Коментарі аналізується нова для українського законодавства термінологія, конкретні норми та їхній зв’язок із принципами адміністративної процедури. Особлива увага приділяється поясненню мети кожної норми, наводяться приклади та моделі їх застосування із посиланням на поточну практику в Україні та закордоном.

Науково-практичний коментар стане у нагоді науковцям, викладачам адміністративного права, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, суддям адміністративних судів, фахівцям приватного сектору та усім громадянам для ефективної реалізації своїх прав.

Отримати видання та ознайомитись із ним можна у науковій бібліотеці ХНУВС.