У межах спільного проєкту програми підтримки ОБСЄ для України, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України протягом трьох днів курсанти 3 курсу Даша Горпиненко, Сергій Мелкумов (факультет № 1), Владислав Костромський (факультет № 2) та Олена Ціпкайло (факультет № 4), взяли участь у Зимовій школі з розслідування злочинів, повʼязаних із торгівлею людьми. Захід був спрямований на освоєння слідчих прийомів, удосконалення тактико-психологічних умінь, комунікаційних, аналітичних й оперативних навичок учасників у контексті протидії злочинам, повʼязаним із торгівлею людьми.

Експерти Валентин Боровиков, Владислав Булавін, Олександра Захарова, Олег Рикун та Ігор Тридуб ознайомили учасників Зимової школи із сучасними практиками розслідування злочинів, повʼязаних із торгівлею людьми, навчили майбутніх працівників правоохоронних органів їх використовувати з урахуванням міжвідомчої співпраці. Отримані знання кожен учасник школи мав можливість закріпити під час інтерактивного квесту, орієнтованого на виконання різних завдань. Учасники квесту випробували себе у ролі слідчого, оперативного працівника, техніка-криміналіста тощо та застосовували свої знання і навички під час огляду місця події, затримання підозрюваних у торгівлі людьми, огляду предметів, вилучених з місця події.

Після закінчення Зимової школи курсанти університету отримали сертифікати про закінчення курсів. Отриманні знання і навички будуть використані у подальшому навчанні та роботі.