Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідали координаторка проєктів у сфері «Безпека людини» Програми підтримки ОБСЄ для України Лілія Грудко та національна менеджерка проєктів Програми підтримки ОБСЄ для України Тетяна Медун.

Представниці ОБСЄ зустрілися з ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком. Під час зустрічі обговорювалися питання подальшого співробітництва, участі Харківського національного університету внутрішніх справ у проєктах міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності Національної поліції України у розслідуванні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тому числі вчинення із використанням кібертехнологій» та «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості», залучення представників університету до участі у літніх школах з розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тренінгах з кібергігієни тощо.