Минулий тиждень міжнародної літньої школи проєкту EQUALS-EU був присвячений темі «Усунення ізоляції та просування цифрових прав жінок». Приймаючою стороною – Гендерним центром Вищого Інституту міжнародних досліджень та розвитку (м. Женева, Швейцарська конфедерація) – організовано корисні та цікаві воркшопи та семінари: «Розроблення стратегії та адвокаційні процеси для цифрового залучення жінок», «Написання гендерно орієнтованих політичних документів для цифрової інклюзії жінок».

Учасники та організатори відвідали Палац Націй (Офіс ООН у м. Женева), FONGIT (головний інноваційний центр Швейцарії, який спеціалізується на глибоких технологіях, інноваціях із великим впливом), головний офіс International Trade Centre (ITC) (спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй (ООН), яка займається підтримкою малих і середніх підприємств), головний офіс International Telecommunication Union (ITU) (спеціалізована установа ООН з інформаційних і комунікаційних технологій).