Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ХНУВС Володимир Шаповал взяв участь у Міжнародній науковій конференції «ХХХІІ Міжнародні людинознавчі філософські читання "Гуманізм. Людина. Совість"», яка відбулась онлайн. Професор виступив із доповіддю «Совість у безсовісний час» на пленарному засіданні конференції. Доповідь викликала жваву дискусію, під час якої були більш детально обговорені актуальні проблеми, що пов’язували тему конференції з нашим сьогоденням. У науковому зібранні взяли участь учасники з Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Дрогобича та інших міст України, а також з Ізраїлю, Польщі, Китаю. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Громадська організація «Інститут філософії, логіки і соціології» (м. Львів).