Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Василько пройшла онлайн-курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» через навчальну платформу cybe reducation.org та отримала сертифікат.

Курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» розроблено CRDF Global у 2019–2020 рр. у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії).

Під час навчання було отримано знання: з базових правил захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань; щодо визначення фейкових новин і поширення помилок користувачів в цифровому просторі; що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібер-шахраїв; про основні загрози в цифровому просторі; про базові правила кібергігієни (цифрової кібер-безпеки) під час роботи в Інтернеті.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних курсів, що викладаються кафедрою правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6.