Старша викладачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Анна Сушкова та слухач магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондові ринки» Сергій П'янов взяли участь в онлайн-тренінгу з фінансово-бюджетного планування проєктів, що подаються на конкурси програм ЄС.

Організаторами та співорганізаторами заходу виступили: ГО «Агенція Європейських Інновацій» (ГО «АЄІ»); Проєктно-освітній центр «Агенти змін» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Спікерами – президент ГО «АЄІ» Іван Кульчицький та фахівчині Центру, доцентки кафедри фінансів Тетяна Солоджук і Тетяна Мигович.

Під час тренінгу учасників ознайомили з особливостями формування узгодження і коригування бюджету проєкту, профінансованого за кошти грантових програм ЄС.