Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Карина Салаєва провела зустріч із учнями 10-11 класів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради. Вона розповіла школярам про історію та досягнення вишу, його структуру, особливості підготовки до вступу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів. Особливу увагу доцентка кафедри приділила специфіці підготовки студентів і слухачів за різними спеціальностями і формами навчання на факультеті № 6.

Учні також дізналися, що у ХНУВС запроваджено новітні сучасні технології в освітньому процесі, є можливість отримати професії, пов'язані не лише з проходженням служби в органах внутрішніх справ, а й в інших галузях суспільного життя.