Професорка кафедри педагогіки та психології факультету № 3, докторка психологічних наук, професорка Наталя Мілорадова взяла участь онлайн у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Підтримка психологічного здоров’я особистості в умовах війни: міжнародний досвід та українські реалії», яка проходила у м. Київ, та у науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості: освіта, безпека, мир».

У межах конференції професорка презентувала доповідь «Програма реабілітації психологів «Шлях до перемоги»: зміст та особливості проведення», в якій розповіла про результати проведення реабілітаційної програми, її структуру та особливості підготовки. Під час роботи науково-практичного семінару Наталя Мілорадова провела майстер-клас на тему: «Використання метафоричних асоціативних карт при виконанні техніки “синквейн”», підкреслюючи особливості використання зазначеної психотехнології для саморегуляції психічної діяльності.