Представники ГУНП у Вінницькій області – старший дільничний відділу поліції № 1 відділу районного управління поліції, капітан поліції Євгеній Біднячук, поліцейський офіцер громад сектору превенції Тульчинського районного відділу поліції, капітан поліції Олександр Кривко разом із доцентом кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіславом Івановим провели бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету № 3 на тему «Державне будівництво та розвиток права України в роки незалежності». Вони обговорили питання стосовно змін у повноваженнях, компетенціях, правах та обов’язках, порядках і процедурах працівників Національної поліції України в умовах воєнного стану. Зокрема, увагу здобувачів вищої освіти було зосереджено на праві застосовувати заходи примусу до осіб, які беруть участь у збройній агресії проти України без урахування окремих обмежень та заборон, визначених законом.