Професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова провела бінарне заняття за участю інспектора сектору реагування патрульної поліції районного управління поліції № 4 Білоцерківського РУП в Київській області, старшого лейтенанта поліції Романа Козака для курсантів другого курсу факультету № 2 з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» на тему «Особливості складання адміністративно-процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення».

Практичний працівник акцентував увагу курсантів на ключових питаннях навчальної теми, її особливостях і найскладніших аспектах. Роман Козак наголосив, що однією зі складових іміджу правоохоронців є юридично-технічна грамотність, тобто вміння правильно, точно й аргументовано складати й оформлювати адміністративно-процесуальні документи, дотримуючись встановлених законодавцем вимог. У межах теми заняття доповідач поділився власним професійним досвідом, наводив приклади помилок, яких припускаються під час складання адміністративно-правових документів, закликав здобувачів вищої освіти вчитися аналізувати правозастосовні помилки, володіти методами їх усунення та поглиблювати знання, уміння й практичні навички щодо складання юридичних документів.

Наприкінці заняття курсанти поставили запитання поліцейському та отримали на них вичерпні й розгорнуті відповіді.