Наразі підходить до завершення стажування на посаді курсантів останнього курсу навчання факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Протягом трьох місяців 341 курсант проходить стажування на посаді у 21 Головному управлінні Національної поліції в областях та у трьох департаментах Національної поліції – стратегічних розслідувань і кримінального аналізу, а також управлінні режиму та технічного захисту інформації.

З метою контролю проходження стажування на посаді, а також для надання методичної та консультативної допомоги курсантам, здійснюються виїзди до практичних підрозділів ГУНП в Харківській області. Зокрема, працівниками відділення практичного навчання навчально-методичного відділу проводилися перевірки курсантів, які проходять стажування у Слідчому управлінні та в Харківському районному управлінні № 2 ГУНП в Харківській області.