Курсанти першого курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Антон Волков, Олександр Катренко, які є членами Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету №1, провели профорієнтаційний захід на природі з вихованцями ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради на території смт Есхар Чугуївського району. У заході взяли участь вихованці 1 та 2 курсів ліцею, які наразі проходять курс молодого бійця.

Курсанти, які відвідали ліцей за власною ініціативою, розповіли про багаточисленні можливості для особистісного розвитку, спорту, наукової діяльності та навчання в університеті та на факультеті № 1, а саме потужну матеріально-технічну базу, високопрофесійний науково-педагогічний склад та створені керівництвом умови самореалізації на конкурсах, конференціях, змаганнях найвищого рівня. Курсанти також розповіли про діяльність Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства, члени якого беруть активну участь у громадському житті міста, регулярно доглядають за тваринами у КП «Центр поводження з тваринами», беруть участь у пошуках зниклих безвісти осіб, активно долучаються до соціальних заходів, готують заявки на конкурси соціальних проєктів.