Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 ХНУВС полковник поліції Ірина Казанчук взяла участь у циклі вебінарів від компанії Clarivate, що проходили за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Тематика вебінарів: «Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites», «Можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection», «Пристатейна література: доступні скарби Web of Science».

Під час вебінарів Ірина Казанчук ознайомилася з інформацією, яка стосувалася: оцінки публікаційної діяльності організації; оформлення пристатейної літератури за форматом журналу; перевірки індексації видання на платформі Web of Science; як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки; які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації; які показники можна подивитися; як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проєкту по своїй темі.

Окрему увагу спікери приділили питанням – де, коли, ким цитувалася стаття, що опублікована у виданні, що індексується у Web of Science Core Collection; що таке квартиль і для чого він застосовується; як налаштувати повідомлення про цитування та перевірити імпакт-фактор журналу у Web of Science; як певна робота впливає на розвиток наукового напрямку.

Отримана під час вебінарів інформація та презентаційний матеріал є корисними в процесі здійснення науково-дослідницької діяльності.