Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Рудюк та Ярослав Варман під час короткострокової відпустки відвідали заклади загальної середньої освіти Рівненської області – Костопільські ліцеї № 1, № 2, № 4 та № 5, Млинівський ліцей № 2, Малодорогостаївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бокіймівський ліцей. Вони зустрілися зі старшокласниками та розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями, перспективами майбутнього працевлаштування тощо. Здобувачі освіти також поділилися своїм досвідом вступу до університету, ознайомили з умовами навчання, проживання та дозвілля. На всі запитання старшокласники отримали вичерпні відповіді.