Курсант 4 курсу факультету № 1 ХНУВС Андрій Коцюбайло, який зараз проходить стажування на посаді в одному з підрозділів ГУНП у Рівненській області, провів зустріч із майбутніми випускниками Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького Рівненської області. Захід відбувся за сприяння кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1.

Він розповів ліцеїстам про переваги отримання вищої освіти у Харківському поліцейському виші для здобувачів освіти за державним замовленням, зокрема повне державне забезпечення, проживання у сучасних гуртожитках, триразове харчування, формений одяг, щомісячне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування тощо. Курсант відповів на запитання юнаків про освітній процес в університеті, про спеціальності, за якими готують фахівців для Національної поліції, про можливості реалізуватися у науковій, творчій і спортивній діяльності. Ліцеїсти дізналися покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до університету, особливості заповнення анкети кандидата на навчання на порталі НПУ: https://osvita.np.gov.ua/.