У робочій нараді взяли участь декан факультету № 1 Віталій Романюк, декан факультету № 4 Микола Марчук, науково-педагогічні працівники, курсанти та представники курсантсько-студентського самоврядування факультетів № 1 та № 4. Учасники обговорили пріоритетні напрями діяльності Юридичної клініки, алгоритм дій викладачів-кураторів і курсантів-консультантів під час прийому громадян у клініці. Відповідальна за роботу відділення професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна ознайомила присутніх із ключовими напрямами діяльності клініки та важливістю практичної підготовки. Зокрема, вона наголосила на планах щодо співпраці з Центром надання безоплатної правової допомоги та Молодіжним центром м. Камʼянець-Подільський. Такі партнерства дозволять розширити можливості для курсантів отримати цінний досвід і застосувати теоретичні знання на практиці. Нарада стала важливим кроком до подальшого розвитку юридичної освіти і практики, відкриваючи нові перспективи для курсантів вишу і зміцнюючи зв'язок університету з місцевою громадою та інституціями м. Кам’янець-Подільський.