Професорка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Джафарова провела онлайн-зустріч з учнівською молоддю Меджибізького ліцею Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Представниця університету ознайомила учнів випускних класів із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, роз’яснила правила вступу до університету, розповіла про роботу підготовчого відділення, надала характеристику напрямів підготовки здобувачів вищої освіти. Марина Джафарова подякувала директорку ліцею Зоряну Теслюк за плідну співпрацю та запросила учнів до профорієнтаційних зустрічей, які проходять в університеті щосереди онлайн.