Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 ХНУВС Ольга Кириченко провела профорієнтаційний онлайн-захід у Шепетівському навчально-виховному комплексі № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-спортивною підготовкою» Хмельницької області. Під час зустрічі юнаки і дівчата більше дізналися про Харківський національний університет внутрішніх справ. Викладачка університету навела ліцеїстам покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі у заклад вищої освіти за державним замовленням, розповіла про особливості виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості. Також було роз’яснено умови реєстрації на порталі osvita.np.gov.ua. Окрему увагу вона приділила умовам навчання, проживання та дозвілля курсантів.